Najbližšie kolo

EXTRALIGY


Sezóna 2012/2013

MUŽI


ŽENY


ŽIACI


Starší žiaci


Mladší žiaci


DORASTENKY

STARŠIE ŽIAČKY

Kart arena 1

STUPAVA CUP 2007

Streda 10. 10. 2007 - nedeľa 13. 10. 2007 - Stupava:

Staršie dievčatá - SKUPINA "A":

Mačky Stupava - Sereď 0:4
Nižná – Slavičín (CZE) 0:1

FBC Dragons Ružinov – Pruské 1:1

Gól: Jankovičová (Jurkovičová).
Slavičín (CZE) – Sereď 5:0

FBC Dragons Ružinov - FBC Lipník (CZE) 5:0 K

Mačky Stupava – Pruské 0:8
FBC Lipník (CZE) – Nižná 2:0

Sereď – FBC Dragons Ružinov 1:3

Góly: - Bystrická (Vršková), Jankovičová (Vršková), Vršková (Jankovičová).
Nižná – Mačky Stupava 4:1
Slavičín (CZE) – Pruské 0:1

Mačky Stupava – FBC Dragons Ružinov 0:12

Góly: - Bystrická, Bystrická (Tardíková), Jankovičová (Vršková), Bystrická (Kapinová), Vršková, Tardíková (Bystrická), Drtilová, Bystrická (Tardíková), Jankovičová, Tardíková (Bystrická), Vršková (Jankovičová), Jankovičová (Tardíková).
FBC Lipník (CZE) – Slavičín (CZE) 0:3
Pruské – Nižná 1:3
FBC Lipník (CZE) – Sereď 3:1
Slavičín (CZE) – Mačky Stupava 6:0

Nižná – FBC Dragons Ružinov 0:1

Gól: - Vršková (Kapinová).
FBC Lipník (CZE) – Mačky Stupava 7:0
Nižná – Sereď 1:0

FBC Dragons Ružinov - Slavičín (CZE) 2:3

Góly: Kodhajová (Tardíková), Jankovičová (Vršková).
Sereď – Pruské 1:1
FBC Lipník (CZE) – Pruské 2:3

TABUĽKA:

1.Slavičín (CZE)650118:310
2.FBC Dragons Ružinov BA6 4 1 1 24:5 9
3.Pruské 6 3 2 1 15:7 8
4.FBC Lipník (CZE)6 3 0 3 14:12 6
5.Nižná6 3 0 3 8:6 6
6.Sereď6 1 1 4 7:13 3
7.Mačky Stupava6 0 0 6 1:41 0

Staršie dievčatá - SKUPINA "B":

FbO Tvrdošín – DFA Nitra 4:0
Mladá Boleslav (CZE) – FireBall Stupava 1:1
1. AC Uherský Brod (CZE) – Nemšová 1:1
Juventa Žilina – FireBall Stupava 3:1
Mladá Boleslav (CZE) – FbO Tvrdošín 1:7
1. AC Uherský Brod (CZE) – DFA Nitra 4:1
Nemšová – Juventa Žilina 1:4
FireBall Stupava – FbO Tvrdošín 0:5
DFA Nitra – Mladá Boleslav (CZE) 3:1
1. AC Uherský Brod (CZE) – Juventa Žilina 1:1
Nemšová – FireBall Stupava 1:2
Mladá Boleslav (CZE) – 1. AC Uherský Brod (CZE) 0:3
FbO Tvrdošín – Juventa Žilina 1:4
DFA Nitra – FireBall Stupava 3:3
FbO Tvrdošín – 1. AC Uherský Brod 0:1
Mladá Boleslav (CZE) – Nemšová 1:8
Juventa Žilina – DFA Nitra 0:0
Nemšová – FbO Tvrdošín 1:0
FireBall Stupava – 1. AC Uherský Brod (CZE) 1:0
Mladá Boleslav (CZE) – Juventa Žilina 0:4
DFA Nitra – Nemšová 1:2

TABUĽKA:

1.Juventa Žilina642016:410
2.1. AC Uherský Brod (CZE)6 3 2 1 10:4 8
3.Nemšová 6 3 1 2 14:9 7
4.FbO Tvrdošín6 3 0 3 17:6 6
5.FireBall Stupava6 2 2 2 8:13 6
6.DFA Nitra6 1 2 3 8:14 4
7.Mladá Boleslav (CZE)6 0 1 5 4:26 1

PLAY OFF- Štvrťfinále:

Slavičín (CZE) - FbO Tvrdošín 2:3

FBC Dragons Ružinov – Nemšová 4:0

Góly: Vršková, Bystrická (Vršková), Vršková (Tardíková), Vršková (Bystrická).
FBC Lipník (CZE) - Juventa Žilina 1:4
Pruské - 1. AC Uherský Brod (CZE) 1:3

Semifinále:

FbO Tvrdošín - 1: AC Uherský Brod (CZE) 1:2 PP

Juventa Žilina - FBC Dragons Ružinov 2:0

O 3. miesto:

FBC Dragons Ružinov - FbO Tvrdošín 0:1

Finále:

Juventa Žilina - 1. AC Uherský Brod (CZE) 0:2
Home | na začiatok
 
Webdesign & webhosting by C&C Tech, s.r.o.